İzmir Bayındır Araç Kiralama Servisi

İzmir Bayındır Araç Kiralama Servisi

İzmir, pek çok gezilecek yeri ile karşımıza çıkmakta. Gezilecek yerlerden birisi de İzmir’in Bayındır ilçesi. 86 metre rakıma sahip bu ilçe, şehrin güneydoğusunda kalıyor. Nüfusu 40.000’in üzerinde olan ilçede birçok aktivite ziyaretçileri karşılıyor. Bu aktiviteleri en iyi şekilde gerçekleştirmek için araç kiralama servisinden yararlanmak gerekiyor.

İzmir Bayındır Araç Kiralama

İzmir’in ilçeleri arasında yer alan Bayındır’da araç kiralama hizmetinde faydalanmak birçok olanağı beraberinde getiriyor. Uygun fiyatlı hizmetlerimiz ile sizlere sağlamış olduğumuz araba kiralama servisi, her yere rahatlıkla gitmenizi sağlar. Gitmek istediğiniz neresi var ise tek yapmanız gereken bir araba kiralayıp hemen oraya hareket etmek. İsterseniz şoför de tutabiliyorsunuz. Özel şoför ile birlikte yolculuklar daha konforlu oluyor.

İzmir Bayındır araç kiralama servisi, sunduğu pek çok özellik ile müşterileri memnun ediyor. Bu özelliklerden birisi ücretsiz iptal olanağı. Ücretsiz iptal imkanı sayesinde eğer bir aksilik olur ise hemen iade alabiliyorsunuz. Ayrıca şunu ifade edelim ki son 24 saat içerisinde rezervasyon iptali yapılır ise yalnızca 1 günlük kira bedeli alınıyor. Kalan günler iade ediliyor.


Sunduğumuz bir diğer şey terminal dışı vale hizmeti. Terminal dışındaki adresler için de vale hizmetine olanak tanıyoruz. Yani bir müşteri, aracının nereye gelmesini istiyor ise bize bildirmesi yeterli oluyor. Bu şekilde aracı müşterinin istediği lokasyona bırakıyoruz. Bu, mutlu müşteri ve yüksek itibar sağlar.

İzmir Bayındır Rent a Car Fiyatları

Hırsızlık koruması, 7/24 müşteri destek hizmeti, HGS otoyol geçiş kartı ve bebek koltuğu gibi birçok özelliğe yer verdiğimiz bu sektörde sizlere her daim en iyi fiyatı sunma gayreti içerisinde bulunduk. İstediğiniz aracı aldığınızda en uygun fiyatla bu araçtan faydalanıyor olacaksınız. Buna ek olarak kira bedeline vergiler dahil ediliyor. Yani sonradan ekstra bir masraf ile karşılaşmıyorsunuz. Çeşitli ayrıcalıklar için bizi tercih edin.

Whatsapp Telefon